آشنایی با مراحل کارشناسی آنلاین خودرو

آشنایی با مراحل کارشناسی آنلاین خودرو

آشنایی با مراحل کارشناسی آنلاین خودرو

آشنایی با مراحل کارشناسی آنلاین خودرو
آشنایی با مراحل کارشناسی آنلاین خودرو

کارشناسی آنلاین خودرو در طی سالیان اخیر به یک ضرورت و نیاز خریداران خودرو تبدیل شده است. به دلیل حساسیت ویژه ای که در جریان خرید و فروش در بازار خودرو حاکم است وجود کارشناسی آنلاین خودرو به نوعی می تواند معایب فنی موجود را آشکار سازد. همه ما دوست داریم تا در زمان خرید خودروهایی که قرار است برای آنها مبالغی را هزینه کنیم یا حتی سالها پس انداز کرده ایم و از راه های مختلفی موفق به خرید آن شده ایم معامله موفقیت آمیزی را تجربه کنیم. امروزه وجود مراکز کارشناسی خودرو موجب شده است تا دغدغه های خریداران خودرو از این نظر تا حدود زیادی رفع گردد. هر چند غیر از کارشناسی حضوری امروزه کارشناسی آنلاین و وجود وب سایت های معتبری از قبیل اتول شناس توانسته است به عنوان مرجع مناسبی برای تعیین معایب خودرو برشمرده شود و از این نظر بسیار موثر واقع شود. با این وجود هنوز هم هستند افراد سودجو و فرصت طلبی که در این شرایط مبالغی را بدون اطلاع و اشراف بر این موضوع از طرفین اخذ می کنند.  درست به همین دلیل است که می توان وجود مراکز کارشناسی آنلاین خودرو  و حضوری را بهتر و بیشتر توجیه کرد. موجب در واقع وجود وب سایت های مرجع در این زمینه می تواند به روند کارشناسی و نیز معاملات خودرو و به تبع آن بازار خرید و فروش خودرو رنگ و رونق دیگری ببخشد. توصیه می کنیم در صورتی که تمایل دارید تا در زمینه کارشناسی آنلاین خودرو و همچنین این وب سایت معتبر  اطلاعات مناسبی کسب نمایید حتما تا پایان این مطلب ما را همراهی کنید.

خدمات کارشناسی آنلاین خودرو در محل

کارشناسی آنلاین خودرو می تواند از چندین جنبه مورد بررسی قرار گیرد. در این بخش از مطلب سعی می کنیم تا مهمترین مواردی را که  باید در کارشناسی خودرو در نظر گرفته شود به ترتیب مطرح نموده و در خصوص هر یک از این موارد توضیحات مختصر و در عین حال جامعی را ارائه کنیم. شاید در نگاه اول کارشناسی خودرو به طور کلی یک کار ساده در نظر گرفته شود ولی در واقع یکی از تخصصی ترین مراحلی است که در زمان خرید خودرو لازم است تا  لازم است تا از آن استفاده کنید. استفاده از خدمات کارشناسی آنلاین خودرو می تواند تا حدود زیادی در تعیین قیمت خودرو و تشخیص سالم بودن و مشکلات بدنه خودرو به شما یاری برساند.

خدمات کارشناسی آنلاین خودرو در محل
خدمات کارشناسی آنلاین خودرو در محل

مراحل کارشناسی آنلاین خودرو در محل

خودرویی که شما قصد کارشناسی آن را دارید می تواند از جنبه های مختلفی مورد ارزیابی قرار گیرد. هر یک از این موارد به نوبه خود می تواند در تعین قیمت خودرو یا توافق فی مابین فروشنده و خریدار تاثیر مستقیمی داشته باشد. از طرفی اکیپ ها یا تیم های تخصصی که در مراکز کارشناسی خودرو فعالیت دارند از مجرب ترین کارشناسان فنی در این زمینه می باشند. معمولا در کارشناسی آنلاین خودرو مهمترین مواردی که باید به آنها توجه شود عبارتند از:

  • کارشناسی آنلاین خودرو و بدنه خودرو

شامل بخش های مختلف بدنه از قبیل تشخیص اتاق تعویض یا درب آن و همچنین رنگ خوردگی خودروی مورد نظر شما. کارشناسان در این مراحل با احتیاط و دقت فراوان وجود هر گونه رنگ، آبرنگ، لیسه کشی، صافکاری و قلم گیری را با بهره مندی از جدیدترین دستگاه عیب یاب دیجیتالی مورد بررسی قرار می دهند. همچنین تشخیص قطعات بدنه که تعویض شده اند نیز در این مرحله امکان پذیر است.     تست فعال بودن ایربگ و موارد جانبی نیز در این بخش اجرا می شود. سالم بودن شاسی و عدم ضربه خوردن سقف و ستون ها نیز از مواردی است که در این مرحله قابل اجرا می باشد.

کارشناسی آنلاین خودرو و بدنه خودرو
کارشناسی آنلاین خودرو و بدنه خودرو
  • ارزیابی و بررسی وضعیت صندلی ها و فرمان خودرو

وضعیت قرار گیری صندلی ها، تنظیم  آنها و حتی مواردی از قبیل کهنه یا نو بودن و همچنین بررسی و کنترل تنظیم یا عدم تنظیم فرمان خودرو نیز یکی دیگر از مواردی است که در کارشناسی آنلاین خودرو پس از حضور در محل توسط کارشناسان حرفه ای انجام می گیرد. و جلوبندی نیز در این مرحله می تواند مورد تست و بررسی قرار گیرد. بازبینی و تست

  • بررسی دقیق وضعیت شیشه های خودرو(جلو و عقب)

وضعیت شیشه های جلویی و عقب خودرو و نیز آینه های بغل در این مرحله از نظر هرگونه ترک خوردگی یا ضربه در این مرحله انجام می شود. سلامت شیشه های خودرو نیز از جمله مراحلی است که باید در کارشناسی آنلاین خودرو حتما به آن توجه شود.

  • تست و بازبینی کارکرد واقعی کیلومتر شمار خودرو

در مواردی دیده شده است که خودروها و کیلومتر شمار آنها دستکاری شده و میزان کارکرد واقعی آنها مشخص نمی شود. در واقع تخمین کارکرد واقعی خودرو نیز یکی از خدماتی است که در کارشناسی آنلاین خودرو به آن پرداخته می شود. شما می توانید کارکرد واقعی خودرو را به کارشناس آنلاین خودرو اتول شناس واگذار کنید.

  • بررسی وضعیت لاستیک ها و رینگ خودرو

لاستیک نو یا فرسوده می تواند از آیتم هایی باشد که در افزایش یا کاهش قیمت خودرو مستقیما تاثیر دارد. کارشناسان اتول شناس می توانند فرسوده یا نو بودن لاستیک ها و وضعیت رینگ خودرو را برآورد نموده و بررسی های لازم را در این زمینه به عمل آورند.

  • کارشناسی آنلاین خودرو؛ تست و ارزیابی آپشن های مختلف خودرو و تجهیزات آن

تست تجهیزات و امکاناتی که در خودروهای مختلف طراحی شده است شاید در بسیاری موارد از دید خریدار پنهان می ماند. با این وجود نگران نباشید اگر کار را به کارشناسی آنلاین خودرو اتول شناس بسپارید قطعا می توانید از سلامت کارکرد آپشن های خودروی مورد معامله  از قبیل کولر، بخاری، وضعیت سیستم پخش و غیره نیز اطمینان حاصل کنید.

کارشناسی آنلاین خودرو؛ تست و ارزیابی آپشن های مختلف خودرو و تجهیزات آن
کارشناسی آنلاین خودرو؛ تست و ارزیابی آپشن های مختلف خودرو و تجهیزات آن
  • کارشناسی موتور خودرو به طور کامل

بررسی معایب خودرو از نظر روغن سوزی یا روغن ریزی و ریزه کاری های دیگری از قبیل بررسی واشر سر سیلندر فقط بخشی از مواردی هستند که کارشناسان حرفه ای با دقت کامل سعی می کنند تا خودرو را از این جنبه نیز مورد بررسی قرار دهند. در واقع بخش فنی خودرو یکی از مهمترین قسمت های کارشناسی آنلاین خودرو می باشد که می تواند تاثیر غیر قابل انکاری در این زمینه دارد.

  • کارشناسی آنلاین خودرو؛ بررسی کارکرد گیربکس و دنده

یکی از مهمترین بخش هایی که لازم است تا به آن پرداخته شود تست صحت گیربکس و دنده خودرو است. در واقع از نظر میزان و سهولت  جا افتادن دنده و مشکلات گیربکس خودرو نیز بهتر است کار را به کارشناسان مربوطه بسپارید. اطمینان داشته باشید که این کار با ظرافت و دقت بالایی انجام خواهد گرفت. هر دو نوع گیربکس دستی و اتوماتیک در کارشناسی آنلاین خودرو توسط متخصصین فنی مربوطه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

کارشناسی آنلاین خودرو؛ بررسی کارکرد گیربکس و دنده
کارشناسی آنلاین خودرو؛ بررسی کارکرد گیربکس و دنده
  • ارزیابی مصرف سوخت خودرو

مصرف سوخت بهینه و نیز  عدم نشتی احتمالی از باک یا شلنگ ها نیز از مواردی است که می تواند یک امتیاز مثبت برای فروشنده برشمرده شود. در کارشناسی آنلاین خودرو اتول شناس این نکات هم از قلم نمی افتند.

  • عیب یابی خودرو از حیث سیم کشی و باتری

لازم به ذکر است در مراحل کارشناسی آنلاین خودرو همچنین از عیب یابی با دیاگ نیز استفاده می شود اتول شناس یکی از بهترین و معتبرترین وب سایت های ارائه دهنده خدمات کارشناسی آنلاین خودرو می باشد که با حضور به موقع و سریع اکیپ های تخصصی خود خدمات کارشناسی آنلاین خودرو در محل را ارتقا بخشیده و توانسته است کارنامه درخشان و ماندگاری را در این حوزه برجای بگذارد.

کارشناسی آنلاین خودرو فقط اتول شناس

زمانی که از کارشناسی آنلاین خودرو سخن به میان می آوریم یعنی لازم است تا  از اصالت و سلامت خودرو قبل از هر گونه معامله زیان آور جلوگیری کنیم. بدین منظور توصیه می کنیم در کمترین زمان ممکن با سرویس خدمات کارشناسی آنلاین خودرو اتول شناس تماس بگیرید. توصیه می کنیم صفر تا صد مراحل کارشناسی خودرو را فقط به کارشناسان زبده این مرکز بسپارید و از دخالت افراد سودجو و بدون مهارت یا تخصص کافی در این زمینه خودداری نمایید. برخی از مزایایی که موجب شده است تا این مرکز به عنوان یکی از موفق ترین و شاخص ترین مراکز  کارشناسی خودرو در پایتخت شناخته شود عبارتند از:

سرعت دسترسی به خدمات کارشناسی آنلاین خودرو

شما در هر نقطه از تهران بزرگ باشید فقط کافیست با مراجعه به وب سایت اتول شناس که در واقع یک سامانه کارشناسی خودرو در محل است تماس بگیرید. مطمئن باشید تیم های تخصصی کارشناسی آنلاین خودرو در  محل حضور پیدا خواهند کرد.

سرعت دسترسی به خدمات کارشناسی آنلاین خودرو
سرعت دسترسی به خدمات کارشناسی آنلاین خودرو

بهره مندی از تیم های تخصصی آموزش دیده در  خدمات کارشناسی آنلاین خودرو

کارشناسی آنلاین خودرو بدین معنی است که باید افراد و تیم های این مراکز از هر نظر دوره دیده باشند. این تیم ها از کارشناسان تحصیلکرده و آموزش دیده با تجارب ارزشمند تشکیل شده اند که می توانند در مدت زمان کمی عیب خودروی مورد نظر شما را شناسایی کنند.

کارشناسی آنلاین خودرو برای تمام خودروهای موجود

شما دارای هر نوع خودرویی که باشید از خودروهای قدیمی تر مثل پیکان تا خودروهای نسل جدید و به اصطلاح فول آپشن می توانید خدمات کارشناسی آنلاین خودرو را به اتول شناس بسپارید. فراموش نکنید اتول شناس فقط یک وب سایت نیست. وب سایت اتول شناس مرجع بی نظیری از اطلاعات مختلف در خصوص خدمات کارشناسی آنلاین خودرو به شمار می رود که می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد. شما می توانید به منظور دسترسی به خدمات آنلاین و حضوری کارشناسان این مرکز در محل  هم از طریق تلفن تماس موجود در وب سایت و هم از طریق پیام رسان های مجازی از قبیل اینستاگرام، واتس آپ و تلگرام نیز یا این مرکز تماس بگیرید.

کارشناسی آنلاین خودرو برای تمام خودروهای موجود
کارشناسی آنلاین خودرو برای تمام خودروهای موجود
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست فوری کارشناس