معرفی پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو

معرفی پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو
معرفی پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو
مقایسه

 پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو یکی از جدیدترین راه هایی است که می تواند از رنگ و بدنه خودروی شما محافظت کند. این پوشش به شکل یک پلیمر مایع و بی رنگ است که با بهره گیری از فناوری نانو و پیوند با رنگ خودرو و نیز ترکیب با موادی که پایه سرامیکی دارند به عنوان یک لایه محافظ ایفای نقش می کند. این لایه محافظ می تواند تا حدود زیادی به دلیل ماندگاری و استحکام ویژه ای که دارد و از یک سو چسبندگی بی نظیر به عنوان یک کاور تمام عیار شناخته شود که خودروی شما را از آسیب های محیطی و نیز هر گونه خط و خش محافظت می کند.

سرامیک بدنه خودرو تحولی در صنعت خودروسازی 

 یکی از بهترین راه هایی است که در طی سالیان اخیر به منظور حفظ و مراقبت از خودروهای گرانقیمت مورد استفاده قرار می گیرد. این روش به دلیل استقبال زیادی که از جانب صنایع خودروسازی از آن صورت می گیرد توانسته است به یکی از نخستین گزینه های پیشنهادی به منظور محافظت از خودروهای مختلف برشمرده شود. هر چند  نانو سرامیک بدنه خودرو برای خودروهای مختلف و با درجات کیفی متفاوتی عرضه می شود  که بهتر است بدین منظور حتما از مشاوره و پیشنهاد کارشناسان مربوطه استفاده کنید. هر چند افرادی که سعی دارند تا از این پوشش برای خودروهایشان استفاده کنند بهتر است ابتدا در خصوص کاربردهای آن اطلاعات لازم را به دست بیاورند. در غیر این صورت و در شرایطی که کار را به افراد غیر حرفه ای بسپارید ممکن است این کار چندان مطلوب نباشد. درست به همین دلیل است که ما نیز در این مطلب سعی کرده ایم تا شما را با این پوشش منحصر به فرد و پرکاربرد بیشتر آشنا سازیم. توصیه می کنیم به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این پوشش و کاربردهای آن توصیه می کنیم حتما تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو تحولی در صنعت خودروسازی
پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو تحولی در صنعت خودروسازی

در چه شرایطی باید از  پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید؟

این پوشش به دلیل برخورداری از طیف وسیعی از فاکتورها و عوامل موثر در نگهداری و حفظ خودرو توانسته است مورد توجه مشتریان قرار گیرد. خدمات پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  بدنه خودرو توسط مراکز فنی متعددی در سطح کشور صورت می گیرد. توصیه می کنیم بدین منظور حتما از مراکز معتبر و دارای تجارب و آموزش های مختلف در این زمینه استفاده کنید. با این وجود بهتر است ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که چه دلایلی موجب می شود تا ازاین پوشش استفاده کنید. به عنوان مثال اگر فکر می کنید ممکن است خودروی گران قیمت و لوکس شما به صورت طولانی مدت در معرض آفتاب یا رطوبت قرار گیرد و احتمال می دهید که ممکن است دچار آسیب های محیطی شود می توانید از این پوشش استفاده کنید. همچنین اگر عادت دارید تا در شرایط آب و هوایی مختلف و سرما یا گرما و رطوبت به ماموریت بروید یا اهل سفر و سیاحت هستید و از این حیث نگران خوردویتان هستید پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  بهترین پیشنهاد ممکن است. از سوی دیگر اگر  وسواس زیادی دارید و نگران هستید که مبادا روی خودروی شما خط و خش بیفتد هم می توانید از این لایه محافظ  بهره بگیرید. به هر روی می توان پوشش نانو سرامیک  بدنه خودرو را در خودروهای مختلف و در شرایط ویژه ای مورد استفاده قرار داد. قطعا یکی از مواردی که می تواند سلامت بدنه خودرو شما را تامین کند بهره گیری از همین پوشش پرکاربرد می باشد.

در چه شرایطی باید از  پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  استفاده کنید؟
در چه شرایطی باید از پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید؟

ویژگی های پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو به دلیل برخورداری از ویژگی های منحصر به فردی که دارد توانسته است مورد توجه بسیاری از صاحبان خودرو قرار گیرد. برخی از مهمترین ویژگی های آن عبارتند از:

  • ماندگاری و دوام عالی 
  • مقاومت پوشش نانو سرامیک در برابر خط وخش
  • جلوگیری از اکسیداسیون و زنگ زدگی
  • جلوگیری از چسبندگی مواد مختلف
  • شفافیت رنگ بدنه خودرو
  • جلوگیری از هر گونه خط و خش
  • ترمیم و تثبیت رنگ خودروهای قدیمی و تصادفی
  • مقرون به صرفه بودن

در ادامه این مطلب به طور اختصار هر یک از موارد فوق را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا شما با کاربردهای نانو سرامیک بیشتر کنیم.

ماندگاری و دوام عالی 

شما با یک بار استفاده ازاین پوشش قادر خواهید بود تا مدت زیادی از این پوشش به عنوان محافظ رنگ خودرو یتان استفاده کنید. البته همانطور که اشاره شد انواع پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو موجود در بازار نیز از لحاظ کیفیت تفاوت هایی با همدیگر دارند. هر چند این قضیه می تواند با توجه به کیفیت کار مراکز و تیم های تخصصی نیز تفاوت داشته باشد. با این وصف در صورتی که  به این نتیجه رسیده اید که باید از پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو استفاده کنید حتما از خدمات مراکز مربوطه اطمینان حاصل کنید.

مقاومت پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو در برابر خط و خش

شما نباید انتظار داشته باشید که با استفاده از این پوشش قادر خواهید بود تا هر نوع آسیب و خط و خش های عمیقی را هم که به هر دلیلی به بنده خودرو شما وارد می شود بتوانید رفع کنید. در واقع می توان گفت که این لایه  نانو سرامیکی قادر خواهد بود تا خودرو شما را از خط و خش های معمولی و نه چندان عمیق محافظت نماید. در سایر موارد بهتر است از نظر کارشناسان فن در این زمینه بهره بگیرید. این میزان از مقاومت نانو سرامیک با توجه به لایه های مختلف می تواند متغیر باشد.

مقاومت نانو سرامیک در برابر خط و خش
مقاومت پوشش نانو سرامیک در برابر خط و خش

جلوگیری از اکسیداسیون و زنگ زدگی

پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  می تواند به دلیل ترکیبات ضد آب موجود در برابر هر نوع رطوبت و زنگ زدگی مقاومت کند. بنابراین با استفاده از این پوشش می توانید امیدوار باشید که دیگر خودروی شما دچار اکسد شدن نخواهد شد. از طرفی به دلیل خواص موجود در این پوشش مانع ورود و جذب اشعه فرابنفش یا uv شود.

جلوگیری از چسبندگی مواد مختلف

یکی دیگر از ویژگی هایی که موجب شده است تا این پوشش بیشتر مورد استفاده قرار گیرد خاصیت ضد چسبندگی مواد مختلف از جمله مواد شیمیایی می باشد. در واقع این لایه محافظ با ترکیبات خاص خود از چسبیدن انواع مواد به بنده خودرو جلوگیری می کند.

شفافیت رنگ بدنه خودرو

 این پوشش همچنین موجب شفافیت رنگ بدنه خودرو شما خواهد شد. این کار در اغلب موارد و به خصوص در خودروهای مختلف به پولیش کاران واگذار می شود. با این وجود این پوشش موجب مات شدن رنگ های مختلف نمی شود بلکه به نوعی به آنها برق و شفافیت خاصی می بخشد.

ترمیم و تثبیت رنگ خودروهای قدیمی و تصادفی

یکی دیگر از خواص فوق العاده این پوشش در ترمیم خودروهای تصادفی و دست دوم می باشد. این کار موجب تثبیت و ترمیم رنگ این خودروها می شود و از طرفی می تواند یک رویه محافظ یکدست را ایجاد نماید و به اصطلاح خطوط تورفتگی خودروها را پر می کند. از این نظر می توان پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو  را یکی از بهترین لایه های محافظ موجود بر شمرد. هر چند باید به این نکته نیز اذعان کرد که در مواردی دیده شده است که نوع H12  از این نوع پوشش در مقایسه با سایر پوشش های محافظتی نانو از کیفیت و کارایی بیشتری برخوردار می باشد.

مقرون به صرفه بودن پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو قیمت انواع آن و هزینه های جانبی آن با توجه به نوع خودرو و کیفیت پوشش موجود متفاوت است. به طور کلی قیمت انواع پوشش نانو موجود در بازار با در نظر گرفتن موارد مذکور و نوسانات ارزی می تواند متفاوت باشد. با این وجود توصیه می کنیم که حتما پوشش نانو سرامیکبدنه خودرو اصل و با کیفیت اصلی را خریداری نمایید و از نمونه های فاقد کیفیت که شاید در دراز مدت فاقد کارایی لازم باشند خودداری نمایید.

مقرون به صرفه بودن
مقرون به صرفه بودن

خدمات پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو اتول شناس در محل

شما در هر جای تهران بزرگ که باشید به منظور بهره گیری از خدمات پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو اصل فقط کافیست نام اتول شناس را به خاطر بسپارید. بدین منظور کافیست تا با شماره های موجود در وب سایتاتول شناس تماس گرفته تا در اسرع وقت تیم های تخصصی و مجرب در این زمینه در محل مورد نظر حضور پیدا کرده و به اجرای این خدمات بپردازند. کار را به اتول شناس بسپارید.

خدمات پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو اتول شناس در محل
خدمات پوشش نانو سرامیک بدنه خودرو اتول شناس در محل

بیشتر بدانید

راهنمای نانو سرامیک بدنه خودرو و دیتیلینگ

مقالات مرتبط

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درخواست فوری کارشناس